ЧИМ «LEMBERG» ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ БІЗНЕС-ЦЕНТРІВ ЛЬВОВА?

ЧИМ «LEMBERG» ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ БІЗНЕС-ЦЕНТРІВ ЛЬВОВА? Оренда офісів у Львові є справжнім челенджем, адже бізнес-центрів багато, а для вашої компанії потрібно обрати найкращий. Щоб спростити ваш вибір, ми вирішили не перераховувати всі наші переваги, а виокремити лише ті, які відрізняють нас від усіх інших бізнес-центрів Львова.

Оптимальні площі для будь-якого бізнесу

Chym-Lemberg-B1.jpg

Один поверх займає площу 300 м². Завдяки зручному плануванню, ви тут не заблукаєте в коридорах, як це часто буває в бізнес-центрах, де один поверх займає площу понад 1200 м², а конфігурація приміщень непродумана.

Можливість організувати власну кухню

Chym-Lemberg-B3.jpg

Робота роботою, а обід – по розкладу. Якщо працівники приносять їжу з собою або ви замовляєте доставку в офіс, то вдалим рішенням було б мати кухню, на якій можна цю їжу розігріти. Наш бізнес-центр має таку можливість, завдяки наявності кількох санвузлів на кожному поверсі, повноцінних систем електрики, водопостачання та каналізації.

Дотримання протипожежних вимог

На жаль, цей пункт найчастіше ігнорується при проектуванні бізнес-центрів в Україні. В результаті, іноземні компанії відмовляються орендувати такі офісні приміщення, адже для них безпека – один із найважливіших показників.

В «LEMBERG» дотримані всі протипожежні вимоги. Наприклад, на кожному поверсі, окрім основного входу, є повноцінні евакуаційні сходи. Тобто, під час виникнення надзвичайної ситуації, люди можуть розподілитись між двома евакуаційними шляхами, а не юрбитись в одному, або ж скористатись альтернативним, якщо основний перекритий.

В наслідок жорсткого дотримання цих вимог, у нашому бізнес-центрі орендують офісні приміщення іноземні компанії.

Краєвид з панорамних вікон

Chym-Lemberg-B4.jpg

Найшвидший спосіб відволіктись від роботи – глянути у вікно та спостерігати за містом. А ще це хороша вправа для очей: чергуйте увагу на об’єкті, що знаходиться близько, з тим, який розташований далеко. Як ця вправа, так і просто спостереження з вікон нашого бізнес-центру є можливим, тому що, навколо низькі будівлі, які не заважають, панорамні вікна та краєвид на Високий Замок. Поряд, на території колишньої промислвої зони, вже скоро буде красуватись новий, сучасний житловий комплекс "Підзамче".

Природне освітлення

Chym-Lemberg-B5.jpg

Поширеною проблемою бізнес-центрів, які побудовані на основі старих будівель, є невеликі вікна, що в результаті загрожує нестачею природного освітлення. Щоб ви зрозуміли, чому його нестача негативно вплине на продуктивність ваших працівників, ми пропонуємо вам прочитати результат невеликого дослідження.

Дослідники з Іллінойського університету в США провели експеримент, щоб виявити вплив офісного освітлення на розумові здібності і якість сну людей, які там працюють.

В експерименті взяли участь 30 офісних працівників, яких розділили на дві групи. Перша група працювала в офісі, де вікна були частково закриті тканиною, тому там використали штучне освітлення. Другу групу розмістили в офісі з вікнами, у які було встановлено електрохромне скло. Воно зменшувало відблиски, тому в приміщення потрапляла максимальна кількість природного освітлення. Через тиждень групи поміняли місцями.

Результат: Люди з групи, яка працювала в офісах з максимальною кількістю денного освітлення, спали в середньому на 37 хвилин довше, а результати тестів на мислення були вищі на 42%, ніж у людей, які працювали в офісі з штучним освітленням.

Природне освітлення – це не забаганка, а фактор, який впливає на продуктивність. Тому, обираючи офіс, звертайте увагу, щоб освітлення було максимально наближеним до природного.

Якщо ви плануєте орендувати офіс у «LEMBERG», то ваші працівники не будуть страждати від нестачі природного освітлення. Завдяки панорамним вікнам, в офіси потрапляє максимальна кількість світла. Окрім цього, вони створюють шумозахисний ефект, блокують понад 80% ультрафіолетового випромінювання і суттєво знижують тепловтрати. Такий результат отримуємо, завжди спеціальному напиленню, яке значно зменшує проникнення інфрачервоного світла, що є основним фактором передачі тепла.

Постійний розвиток бізнес-центру

Зробили косметичний ремонт і на цьому фініш – це не про наш «LEMBERG». Ми дбаємо про комфорт своїх орендарів, тому в нас завжди є список справ на майбутнє. Наприклад, в планах на найближчий рік є фарбування фасаду бізнес-центру, озеленення території, оновлення вентиляційна система та ще декілька змін в інфраструктурі, які ми поки залишимо в секреті.Також читайте?

AMAZON SPHERES

AMAZON SPHERES

БЕЗКОШТОВНЕ ТА КОМФОРТНЕ МІСЦЕ В ОФІСНОМУ ПРОСТОРІ БІЗНЕС-ЦЕНТРУ "ЛЕБЕРГ"

БЕЗКОШТОВНЕ ТА КОМФОРТНЕ МІСЦЕ В ОФІСНОМУ ПРОСТОРІ БІЗНЕС-ЦЕНТРУ "ЛЕБЕРГ"

7 МЕТОДІВ, ЯК ОРГАНІЗУВАТИ СВОЮ РОБОТУ В ОФІСІ

7 МЕТОДІВ, ЯК ОРГАНІЗУВАТИ СВОЮ РОБОТУ В ОФІСІ

Залиште заявку

та отримайте детальнішу інформацію щодо приміщень

За додатковою інформаці запрошуємо Вас до бізнес центру LEMBERG

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 176

+38 (032) 255-10-03

+38 (067) 765-40-43

e-mail: orenda@lemberg.ua

завантаження карти...