ЧОМУ ОРЕНДА ОФІСУ В БІЗНЕС-ЦЕНТРІ – ЦЕ ВДАЛА ІНВЕСТИЦІЯ?

ЧОМУ ОРЕНДА ОФІСУ В БІЗНЕС-ЦЕНТРІ – ЦЕ ВДАЛА ІНВЕСТИЦІЯ?

Карантин змусив нас навчитись працювати вдома, користуватися zoom, вирішувати всі питання дистанційно та дав зрозуміти, наскільки легше та продуктивніше працювати з командою в офісі. Ніякі технології не можуть замінити живу комунікацію, що має безпосередній вплив на результат роботи.

 

На прикладі нашого бізнес-центру «LEMBERG», ми вирішили показати в чому тут переваги оренди офісів як для керівників, так і для працівників.

 

Для керівника великої компанії

 

SMM-08-07-2020-07.jpg

Якщо ви хочете орендувати офіс для великої команди, то ось декілька фактів про «LEMBERG», які вигідні для власників масштабного бізнесу.

 

-       Ви будете мати можливість орендувати цілий поверх або відразу декілька. Особливо, це буде актуально, якщо ваша компанія має багато відділів чи груп проектів, можливо, власний call-центр та бажання виокремити зону відпочинку.

-       Зможете проводити масштабні зустрічі з партнерами не в тісному кабінеті, а в конференц-залі з усім необхідним технічним обладнанням.

-       Вам не потрібно самостійно зустрічати та проводити гостей, це зроблять працівники рецепції.

-       Для вашої безперебійної роботи вашої компанії, доступні великі потужності електропостачання, завдяки нашій власній підстанції.

-       Ми працюємо на взаємовигідних умовах, тому пропонуємо індивідуальні умови для нових орендарів.

           

Для керівника невеликої компанії

 

SMM-15-07-2020-1.jpg

«LEMBERG» є універсальним бізнес-центром, тому що тут орендують офіси не лише великі компанії, але і стартапи та невеликі бізнеси. Якщо ви відноситесь до останніх, то ось декілька фактів, що переконають вас переїхати в наші офісні приміщення:

 

-       Ви можете обрати приміщення площею від 20 м². Ідеальний варіант, якщо у вашій команді від 2 до 6 працівників.

-       Ми адаптуємось під ваші потреби, тому, коли ваша команда збільшиться, ми запропонуємо офісне приміщення більшої площі.

-       Бізнес-центр – це простір для накопичення соціального капіталу та розвитку нових ділових відносин. Тому, тут ви зможете знайти партнерів та клієнтів.

-       Орендувавши офіс в «LEMBERG», вам більше не потрібно буде відволікатись на вирішення побутових та технічних проблем – це належить до послуг бізнес-центру.

 

Для працівників

 SMM-15-07-2020-3.jpg

Робота вдома приносить задоволення перший тиждень, все що відбувається далі – це намагання перебороти бажання лежати в ліжку та розпочати працювати. Саме через відсутність робочої атмосфери вдома та неможливість організувати робоче місце, більшість працівників надають перевагу роботі в офісі. Ми виділили топ причин, чому в бізнес-центрі «LEMBERG» краще працювати, ніж вдома:

 

-       Організований робочий простір. Погодьтесь, коли ви сидите за робочим столом, у зручному кріслі, а на горизонті не видніється домашній диван, на якому ви релаксуєте на вихідних, то працюється легше та продуктивніше.

-       Комунікація з колегами. Не важливо, чи це робочі питання, чи обговорення вчорашнього футболу. Можливість вирішити будь-яке питання face to face економить ваш час та покращує загальну атмосферу в офісі.

-       Відчуття єдиної цілі та команди. Це факт впливає на емоційний стан та мотивацію. Коли ви працюєте пліч-о-пліч в офісі, то з’являється відчуття, що ви є частиною великого механізму і будь-яка ваша робота має безпосередній вплив на результат.

-       Можливість обідати тим, чим хочеш, а не тим, що лежить в холодильнику :) Працюючи вдома, обід найчастіше обмежується тим, що можна знайти в холодильнику. В нашому бізнес-центрі у вас буде можливість вибрати улюблену страву та випити пахучої кави. Кав’ярня та кафе знаходяться на першому поверсі.

-       Вирішення побутових питань: потрібен банк, закупитись продуктами або забрати посилку з Нової пошти. Завдяки тому, що район, де розташований «LEMBERG», має розвинену інфраструктуру, всі свої побутові завдання ви можете вирішити на обідній перерві або в інший зручний для вас час.

 

Щоб детальніше обговорити умови оренди та отримати повний список послуг, який входить в ціну оренди офісу у Львові, залиште заявку на сайті або зателефонуйте в наш відділ підбору офісних приміщень.

Також читайте?

БЕЗКОШТОВНЕ ТА КОМФОРТНЕ МІСЦЕ В ОФІСНОМУ ПРОСТОРІ БІЗНЕС-ЦЕНТРУ "ЛЕБЕРГ"

БЕЗКОШТОВНЕ ТА КОМФОРТНЕ МІСЦЕ В ОФІСНОМУ ПРОСТОРІ БІЗНЕС-ЦЕНТРУ "ЛЕБЕРГ"

7 МЕТОДІВ, ЯК ОРГАНІЗУВАТИ СВОЮ РОБОТУ В ОФІСІ

7 МЕТОДІВ, ЯК ОРГАНІЗУВАТИ СВОЮ РОБОТУ В ОФІСІ

КАТЕГОРІЇ БІЗНЕС-ЦЕНТРІВ: ДЛЯ ЧОГО ВОНИ ПОТРІБНІ ТА ЇХ ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ

КАТЕГОРІЇ БІЗНЕС-ЦЕНТРІВ: ДЛЯ ЧОГО ВОНИ ПОТРІБНІ ТА ЇХ ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ

Залиште заявку

та отримайте детальнішу інформацію щодо приміщень

За додатковою інформаці запрошуємо Вас до бізнес центру LEMBERG

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 176

+38 (032) 255-10-03

+38 (067) 765-40-43

e-mail: orenda@lemberg.ua

завантаження карти...