Чому оренда офісу в бізнес-центрі – це вдала інвестиція?

Чому оренда офісу в бізнес-центрі – це вдала інвестиція?

Карантин змусив нас навчитись працювати вдома, користуватися zoom, вирішувати всі питання дистанційно та дав зрозуміти, наскільки легше та продуктивніше працювати з командою в офісі. Ніякі технології не можуть замінити живу комунікацію, що має безпосередній вплив на результат роботи.

 

На прикладі нашого бізнес-центру «LEMBERG», ми вирішили показати в чому тут переваги оренди офісів як для керівників, так і для працівників.

 

Для керівника великої компанії

 

SMM-08-07-2020-07.jpg

Якщо ви хочете орендувати офіс для великої команди, то ось декілька фактів про «LEMBERG», які вигідні для власників масштабного бізнесу.

 

-       Ви будете мати можливість орендувати цілий поверх або відразу декілька. Особливо, це буде актуально, якщо ваша компанія має багато відділів чи груп проектів, можливо, власний call-центр та бажання виокремити зону відпочинку.

-       Зможете проводити масштабні зустрічі з партнерами не в тісному кабінеті, а в конференц-залі з усім необхідним технічним обладнанням.

-       Вам не потрібно самостійно зустрічати та проводити гостей, це зроблять працівники рецепції.

-       Для вашої безперебійної роботи вашої компанії, доступні великі потужності електропостачання, завдяки нашій власній підстанції.

-       Ми працюємо на взаємовигідних умовах, тому пропонуємо індивідуальні умови для нових орендарів.

           

Для керівника невеликої компанії

 

SMM-15-07-2020-1.jpg

«LEMBERG» є універсальним бізнес-центром, тому що тут орендують офіси не лише великі компанії, але і стартапи та невеликі бізнеси. Якщо ви відноситесь до останніх, то ось декілька фактів, що переконають вас переїхати в наші офісні приміщення:

 

-       Ви можете обрати приміщення площею від 20 м². Ідеальний варіант, якщо у вашій команді від 2 до 6 працівників.

-       Ми адаптуємось під ваші потреби, тому, коли ваша команда збільшиться, ми запропонуємо офісне приміщення більшої площі.

-       Бізнес-центр – це простір для накопичення соціального капіталу та розвитку нових ділових відносин. Тому, тут ви зможете знайти партнерів та клієнтів.

-       Орендувавши офіс в «LEMBERG», вам більше не потрібно буде відволікатись на вирішення побутових та технічних проблем – це належить до послуг бізнес-центру.

 

Для працівників

 SMM-15-07-2020-3.jpg

Робота вдома приносить задоволення перший тиждень, все що відбувається далі – це намагання перебороти бажання лежати в ліжку та розпочати працювати. Саме через відсутність робочої атмосфери вдома та неможливість організувати робоче місце, більшість працівників надають перевагу роботі в офісі. Ми виділили топ причин, чому в бізнес-центрі «LEMBERG» краще працювати, ніж вдома:

 

-       Організований робочий простір. Погодьтесь, коли ви сидите за робочим столом, у зручному кріслі, а на горизонті не видніється домашній диван, на якому ви релаксуєте на вихідних, то працюється легше та продуктивніше.

-       Комунікація з колегами. Не важливо, чи це робочі питання, чи обговорення вчорашнього футболу. Можливість вирішити будь-яке питання face to face економить ваш час та покращує загальну атмосферу в офісі.

-       Відчуття єдиної цілі та команди. Це факт впливає на емоційний стан та мотивацію. Коли ви працюєте пліч-о-пліч в офісі, то з’являється відчуття, що ви є частиною великого механізму і будь-яка ваша робота має безпосередній вплив на результат.

-       Можливість обідати тим, чим хочеш, а не тим, що лежить в холодильнику :) Працюючи вдома, обід найчастіше обмежується тим, що можна знайти в холодильнику. В нашому бізнес-центрі у вас буде можливість вибрати улюблену страву та випити пахучої кави. Кав’ярня та кафе знаходяться на першому поверсі.

-       Вирішення побутових питань: потрібен банк, закупитись продуктами або забрати посилку з Нової пошти. Завдяки тому, що район, де розташований «LEMBERG», має розвинену інфраструктуру, всі свої побутові завдання ви можете вирішити на обідній перерві або в інший зручний для вас час.

 

Щоб детальніше обговорити умови оренди та отримати повний список послуг, який входить в ціну оренди офісу у Львові, залиште заявку на сайті або зателефонуйте в наш відділ підбору офісних приміщень.

Також читайте?

Чому оренда офісу в бізнес-центрі – це вдала інвестиція?

Чому оренда офісу в бізнес-центрі – це вдала інвестиція?

РОБОТА НЕ WALK, WALK — ЦЕ ГУЛЯТИ

РОБОТА НЕ WALK, WALK — ЦЕ ГУЛЯТИ

Бізнес-центр «LEMBERG»: типи приміщень, які ви зможете тут орендувати

Бізнес-центр «LEMBERG»: типи приміщень, які ви зможете тут орендувати

Залиште заявку

та отримайте детальнішу інформацію щодо приміщень

За додатковою інформаці запрошуємо Вас до бізнес центру LEMBERG

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 176

+38 (032) 255-10-03

+38 (067) 765-40-43

e-mail: orenda@lemberg.ua

завантаження карти...